Szanowni Państwo,

Powołana przez zespół PIERSI fundacja zaprosiła do udziału w tym koncercie swoich przyjaciół, którzy przyjęli to zaproszenie entuzjastycznie i wystąpią w 22 czerwca w Opolu całkowicie bezpłatnie. Na scenie Narodowego Centrum Piosenki Polskiej będzie można zobaczyć gwiazdy polskiej muzyki i kabaretu. Obok zespołu PIERSI wystąpią: BIG CYC, Golec uOrkiestra, Czarno-Czarni, Marcin Miller i BOYS, CZADOMEN, Kabaret Młodych Panów, Łowcy. B, Jan Niezbendny oraz RAVEL, PARANDE, COMMA SEVEN i ANN.PNAM – jako przedstawiciele opolskich artystów młodego pokolenia.

Niepokonani

Dochód uzyskany ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na sfinansowanie obozów rehabilitacyjno - sportowych, warsztatów artystycznych oraz stypendiów dla młodych osób z niepełnosprawnościami, które chcą rozwijać swoje pasje sportowe i talenty artystyczne.

Jednym z partnerów tej inicjatywy został Polski Komitet Paraolimpijski, z którego doświadczeń i wiedzy będziemy korzystać przy realizacji celu związanego z koncertem. Honorową patronką będzie trzykrotna mistrzyni paraolimpijska, mieszkanka Opolszczyzny, Pani Barbara Bieganowska – Niewiedział.

Gwarantujemy wspaniałą zabawę, a co najważniejsze, wspólnie możemy zrobić coś wielkiego. Możemy pomóc w realizacji marzeń tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Liczymy, że nasza propozycja spotka się z pozytywnym odzewem, a Państwa życzliwość przyczyni się do większego zaangażowania się osób z niepełnosprawnościami w uprawianie sportu i realizowanie się w świecie sztuki.

Zachęcamy do zakupu biletów grupowych ( dla grup powyżej 10 osób) w cenie 50 zł/szt. W tej sprawie prosimy o bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny z Fundacją PIERSI, tel.: + 48 535 691 325, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fundacja Promocji Sportu, Zdrowia i Sztuki - Piersi
ul. Pomorska 26